Më mbaj mend (për 1 muaj)

Soni Malaj - E Vogëla

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Jam e vogël ,por e ëmbël mjaltë
E sytë i kam të zjarrtë , jam e vogël o
Buzët e mia janë porsi qershi , e floku im i zi
Jam e vogël ouo

djemt si zënë nata , për këto flokët e gjata
Për këto sytë e zjarrta , për të vogël o
Ju mos më zgjoni , e mos më ngacmoni
Lërmëni të rritem , jam e vogël o ( 2X )
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)