Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Ismajli - Luj Me Mu

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mendon se jam e disponuar
Që sonte unë të dal me ty
Por jam pakë unë e lazdruar
E sonte unë du me kcy

Por sonte unë ty të lutem
t'më merrsh mua ti për herë
Terë naten mos rri ti ulur
E t'më shikosh si për herë

Ref.
Hajde ti e luj me mu
Ky rritëm më ka pushtu
Se unë spo muj më duru
Pa ty natën më kalu
Mos t'kalon ty nata kotë
terr kohen tuj më shiku
Afrohu ti pakë të unë
Hajde ti, luj me mu

Dua sonte unë të dridhem
Trupin tim t'ma ledhatosh
Dua më shumë të kem ty afer
Qe ketë natë mos ta harrosh

Por ti rrin gjithë larg meje
kur eshte koha me vallzu
Sa her unë ty të kam lutur
Hajde ti e luj me mu

Ref.
Hajde ti e luj me mu
Ky rritëm më ka pushtu
Se unë spo muj më duru
Pa ty natën me kalu
Mos t'kalon ty nata kotë
tere kohen tu më shiku
Afrohu ti pak te unë
Hajde ti, luj me mu

Pse gjithmonë ti nervozohesh
Kur t'therras unë më mu me lu
S'ke nevoj ti të turprohesh
Edhe pse s'din ti më vallzu
Ti mu tash mu nevoitesh
Eja afrohu në trupin tim
T`lutem me bej te gezuar
E të luajm deri në agim

Ref.
Hajde ti e luj me mu
Ky rritëm më ka pushtu
Se unë spo muj më duru
Pa ty natën më kalu
Mos t'kalon ty nata kotë
terr kohen tuj më shiku
Afrohu ti pakë te unë
Hajde ti, luj me mu

Hajde ti e luj më mu
Ky rritëm më ka pushtu
Se unë spo muj më duru
Pa ty natën më kalu
Mos t'kalon ty nata kotë
terr kohen tuj më shiku
Afrohu ti pakë te unë
Hajde ti, luj me mu
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)