Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi - Sa Të Dashuroj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Une mendova per ty, zemra te te don
je e vetmja ti, qe te enderroj
ditet me te mira, ti dhurova ty
nuk besova, qe tjetri i sheh ato sy
nuk besova, qe tjetri i sheh ato sy

ref.
ooooo Si te dashuroj
kur ti mua me harrove
kur ti tjeter perqafove
per ty mendoj, per ty mendoj
per ty mendoj, si te dashuroj

ooooo Si te dashuroj
kur ti mua me harrove
kur ti tjeter perqafove
per ty mendoj, per ty mendoj
per ty mendjo, si te dashuroj

Zemra ende vajton
shpirti ende endrron
flokt e tua te bardha
syte e tua te bukra
flokt e tua te bardha
syte e tua te bukra

ref.
ooooo Si te dashuroj
kur ti mua me harrove
kur ti tjeter perqafove
per ty mendoj, per ty mendoj
per ty mendoj, si te dashuroj

ooooo Si te dashuroj
kur ti mua me harrove
kur ti tjeter perqafove
per ty mendoj, per ty mendoj
per ty mendjo, si te dashuroj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)