Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Ku M'je Sonte

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ku me je sonte me ka marr malli
Tere kjo pritje mu ne shpirt me kalli
S`te besova qe me ike
Ku mje ti moj qe ne shpirt me fike

Rfereni

Mos mendo se te harroj
Pergjithemone te dashuroj
Mos mendo se te harroj
rinine time po e shkaterron

me kujtohet ajo nate
shi kur biente ne u ndame
ktheu te lutem mos me le ne vetmi
se kjo zemer shume po vun per ty
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)