Gazmend Rama (Gazi) - Ti Do Te Vishe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa here ste kam sa here ste shoh
Te gjitha netet ne enderr me shkojne
2x
Ne zemer je ne shpirt jeton
E zerin tim nuk e degjon

Refreni2x
Ti do te vishe do te vishe
Ne shpirtin ti do te rrish
Se te kam dashur ty gjithemone
Ne zemren time ti jeton

Po te lutem kthehu prap
Se shpirti ime seshte rehat
2x
Ashtu si djelli djeg ne vere
Eja ti me sjell pranvere
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)