Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyle Collaku - S`e Besoj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x
Vec nje fjale tma kishe fole
Nje shikim tma kishe fale
Ditet shkojne ,malli me mbyte
Loti endrrat mi ujit

Refreni

Spo e di,nuk po di,Ku paskam gabu
Spo besoj ,kurr sbesoj se ti je largu

2x

Vec nje lot e kam per ty
Ty ne zemer te kam mbyll
Mos lejo qe te harroj vetem ty te dashuroj

refreni
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)