Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyle Collaku - Ku Je Ti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Si te jete me fike ne sy
Se pran vehtes ste kam ty
Te kerkoj neper erresire
Sme lene lotet te te shoh mire

Perse hena spo ben drite
Pse vec terr me shohin syte
ne vend te ujit pi vec lote
ku je ti ,ku je ti,kuje ti qe ste shoh dote

pse sonte syte sme shohin drite
pse ti ne vesh sme peshperit
hena ne qiell si lote i ngrire
me fike me la ne erresire

refreni 2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)