Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyle Collaku - Je I Imi Pergjithemone

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ti mje rreze plot me drite plot me drite
te kam zemer te kam shpirt
ti je lot ne syrin tim ne syrin tim
vec te ti djal gjej ngushllim

refreni 2x

do ti them cdokujt se ne zemer do te ruj
shpirto te bej be ,vec i imi je
une te dua nje te kam nje te kam
vec e jotja djal une jam

2x
syte e tu kur mbushen lot , mbushen lot
shpirti im nuk gjen qetesi
zemra ime ty te don te kerkon
je i imi pergjithemone
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)