Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shpat Kasapi - Mendoj Per Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ne jeten time ska me mendime
ato qe i pata ti tha zemra ime
ma lendove zemren
kur me the lamtumir
nuk mund te harroj o shpirti im.

Mendoj per ty
ti per mua a mendon
nese vjen te une zemra te tregon
Une te kam harru
shko dhe gjeje diken tjeter
se ti per mua ke vdekur .
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)