Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - E Pafajshme

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nuk e di kur u linda
as sa vjet i kam
pleqerija heret hyri
ne trupin tim te ri
por ajo u ndal
prej qastit kur u ndam
une jetoj 100vjet vetmi
nuk e di qka ndodh reth meje
a qel behar
a po nxehn dielli
qielli a ajros
asgje nuk di
se ne jemi te ndar
me nuk degjoj
une me nuk pyes.

Reff...E pafajshme jam
si lot femiju
si e vdekur prej
se jemi ndar
une krejt ja fala
nje njeriu
lotin edhe ZOTIN
e kam deshmitar.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)