Më mbaj mend (për 1 muaj)

7me7 - Qielli

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ti vjen e shkon,je sikur endrra pa fjale
une loder per ty
por prap ta fali
i mbylli syte,kur te me puthesh se te njoh shum mire
vuajtja me flen ne shpirt e dhembja me ne
sikur ndonje fatkeqesi

le te me denoj qielli
nese jam i cmendur
nese bej mekat qe te dua

le te me denoj qielli
dhe te terin le te me zhduk
se nuk mundem pa ty yeah
jo s’mundem pa tyy
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)