Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Tradhtare

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
u takuam ne papritur ndonse per ty gje skam ditur
mendova je ideale mirepo me dole tradhtare
mua mthoje se te du ndersa tjetrin ti ke endrru
mua mthoje shpirti im me tjetrin takim

REF:tash kur e kuptova cila je
mos kujto se do mendoj si dje
prej ketij momenti t'kam harru
shko me ke te duash un ste du(2x)

behesh se une fajtor jam se nje tjeter dashuri kam
por ti veten e mbuloje se pa tjetrin nuk jetoje
mua mthoje se te du ndersa tjetrin ti ke endrru
mua mthoje shpirti im
me tjetrin takim

REF:tash kur e kuptova cila je
mos kujto se do mendoj si dje
prej ketij momenti t'kam harru
shko me ke te duash un ste du.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)