Lori - Ende Te Dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
u zgjova edhe sot, me dhembjen e djeshme dhe qava me lot per puthjet e rrejshme , zjarri djeg gjithcka e vet nuk digjet e pys veten per ty dhe gjithmon pergjigjet njesoj

ref.(x2)
ende te dua ende shpirti dhem per dike tjeter zemra spaska vend ende te dua ende sjam pendu me thuaj njeher si jeton pa mu

pendohem per fjalet qe ti thash dikur te mos mendoj me per ty shpirti spranon kurr .zjarri djeg gjithcka e vet nuk digjet e pys veten per ty dhe gjithmon pergjigjet njesoj

ref.ende te dua ende shpirti dhem per dike tjeter zemra spaska vend ende te dua ende sjam pendu me thuaj njeher si jeton pa mu

ref.ende te dua ende shpirti dhem per dike tjeter zemra spaska vend ende te dua ende sjam pendu me thuaj njeher si jeton pa mu
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)