Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Dauti - Shum Mire Do Të Ishte

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pse po ik prej meje
Vetëm pse po m`len
Vetëm pse po m`len
Ndoshta pse u binde
Se je ka m`pëlqen
Se je ka m`pëlqen
Tash në zemrën tënde
Tjetër kush po flen
Tjetër kush po flen
Shum mir do të ishte për mu e për ty
Ndjenjat e sinqerta ti themi nërsy
Shum mir do të ishte për mu e për ty
Ndjenjat e sinqerta ti themi nërsy
Pse më dridhet zemra
Sy me sy kur m`flet
Sy me sy kur m`flet
Dashurin që kisha sonte po më vret
Sonte po më vret
Me një fjalë të vetme
Pse i prishe krejt
Pse i prishe krejt
Shum mir do të ishte për mu e për ty
Ndjenjat e sinqerta ti themi nërsy
Shum mir do të ishte për mu e për ty
Ndjenjat e sinqerta ti themi nërsy
Nëse do të pysin pse me mua sje
Pse me mua s`je
Tregoju të gjithve,mori fund për ne
Mori fund për ne
Tregoju pikllimin që nzemër më le
Që nzemër më le
Shum mir do të ishte për mu e për ty
Ndjenjat e sinqerta ti themi nërsy
Shum mir do të ishte për mu e për ty
Ndjenjat e sinqerta ti themi nërsy...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)