Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Dashuri

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
vetem zoti, perendia
qe mi din hallet e mia
nga kta sy s'pom teret loti
ne vetmi pom kalon moti (2x)

(ref)
dashuri, ndihmoj zemres time
se eshte e vetmuar
dashuri, n'dihmon t'lutem ne rini (2x)

vetem zoti, perendia
e kupton se c'esht vetmia
nga kta sy, s'pom teret loti
ne vetmi pom kalon moti

(ref 2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)