Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Hajde Zemer

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa çudi kur te shoh ty zemer
pse ti m'rreziston?
Pse mendon ti qe un gjelozoj
me tjetrin kur ti fol??

un e di qe ti vetem mua shpirt me dashuron!
me ket loj eja ti prane se sonte do t'festojm
me ket drite dridhu ti dridhu mos ta nij ty hiq!

blero veq e ki q'ktu ja sonte
qoni duart lart...
deri ne mengjes se bashku do t'festojme pa ndal
DJ Benz ne MIX i 3'ta i nuk di me u ndal

Hajde zemer hajde ne dy te festojm
sonte mos ta nij ty
se esht nota jone
hajde zemer hajde ne dy te festojm
sonte mos ta nij ty
hajde

çEkI :
.....
"put your feet to the right, move your body to the left"
.....
"now blero, hajde make it hAhA hAhA"

Hajde zemer hajde ne dyte festojm
sonte mos ta nij ty
se esht nota jone
hajde zemer hajde ne dy te festojm
sonte mos ta nij ty
hajde

"Put your feet to the right, move your body to the left"
"Put your feet to the left, move your body to the right"
"Put your feet to the right, move your body to the left"
"Put your feet to the left, move your body to the right"

"Pom_Pom"
"Pom_Pom_Pom_Pom ' Pom_Pom_Pom"
"Pom_Pom_Pom_Pom ' Pom_Pom_Pom"
"Hey ... hajde ... now"

Hajde zemer hajde ne dy te festojm
sonte mos ta nij ty
se esht nota jone
hajde zemer hajde ne dy te festojm
sonte mos ta nij ty
hajde

Hajde zemer hajde ne dy te festojm
sonte mos ta nij ty
se esht nota jone
hajde zemer hajde ne dy te festojm
sonte mos ta nij ty
hajde

"Let's right"
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)