Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Ende Te Dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Houu jeee
Diku larg në rrug pa kthim
huuuuuu
dot largohem në pikllim.
Do të zhdukem përgjithmon,
dhe kurr zdot harroj dashurin ton.
mmmm
dot më pysin pse u largove
pse u largove
pergjigjen kurr nuk do ta kuptoj
hoojojojo
ti do bëhesh nuse do të dashurosh,
gjitha kujtimet do ti harrosh.

Ref:

Gjdo dit t'lutem të takoj në sy të shoikoj dhe të them se ende per ty vuaj, t'lutem më beso ende të dua (2x)

Në gjdo hap në gjdo vend
huujeje
ti mua më bjen ndërmend
më bjen ndërmend
më duket të kam pran kur ti qesh
ooh dua buzet të ti puth edhe një her
vetem edhe një her.
Endë smundem ta kuptoj
jojojojo
si erdhi fundi qe të shkosh.
mmmm
Nese un ty ndo një her t'kujtona
mos harro se jam i (hoo)vetmi që të dua.

Ref:

Gjdo dit t'lutem të takoj në sy të shoikoj dhe të them se ende për ty vuaj, t'lutem më beso ende të dua (2x)

uuuu

huuuuuu huuuuuu
hooooooow hooooooow

Ende të dua të lutem më beso
Ende të dua të lutem më beso

me muuuaaaaa
hooooooo
ende për ty vuuuuaaaj
wooohooo
ende për ty vuaj
ende për ty vuuuuuuuaaajj
hooooow hoojejejejejejejejejejeje
uuuuuuuuu
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)