Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - Zemera Me Loton Gjak

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Une nuk e di qfar ndjenja paske ti
pse une te du per ty nuk ka rendesi
une reth e rotull boten e shetis
e ti mbrenda meje me shpon si thik.

Reff:

Zemera m'loton gjak
e une s'kam fuqi
ditet pak nga pak
mendoj se mbaroj pa ty
kujt i flas do te pelcas
lutem oh zot
veq ti me ndihmo

Nuk ka ilaq qe plagen tma sheroj
ti je tu u knaq e di dhe nuk dyshoj
sa shanca i humba ty duke te prit
pas teje me per tjeter sdu me dit.

Reff:
Zemera m'loton gjak
e une s'kam fuqi
ditet pak nga pak
m'duket se mbaroj pa ty
kujt i flas do te pelcas
lutem o zot
veq ti me ndihmo.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)