Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Paraja

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Para ti ke, para ti je
Për të mendon
Për të jeton

Çdo ditë kur dal
Ty të shikoj
Duke vallëzuar
Përmbi xhaguar

Sa para
Gjithë botën ke
Por veç mua dashurinë
Nuk mundesh që t’i blesh
Zemrën jo nuk ta fal
unë ty more djalë
Se mendon të më blesh
veç me dollarë
Unë jam Rovena dhe dua ndjenja
largohu prej meje ti para
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)