Më mbaj mend (për 1 muaj)

Soni Malaj - Zig Zag

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dal vet, sdal vet me ty nuk dal vet
ndalu ndalem cfare ka ky djale them
ta degjoj ta degjoj nga tyy, se mezi mer fryme
sdua une ta them pergjigjen ta kem
mua m'pelqen cfare ke nuk ta them
pres me shume nga ty por ti mezi mer fryme

ca paska nje fjale ska, ne zig zag jemi te dy
ca paska nje fjale ska, ne zig zag jemi te dy

se di ca paske se di pse fjale ske
pse kaq me turp je, tani qe ne zig zag ne jemi te dy
hallaktesh sorrollatesh me kot
mundohesh te mer fryme por nuk mer fryme dot
fyyyy so se ke esell
lere fare shifemi neser
ti ngacmon ti prape tenton ti prape ndalon
prape ngatron prape njofton pse me vone ti cfare kujton se jam STOP
mbaj frymen merr fryme dy here mbaj frymen
mos u lodh kot te harxhosh frymen
behu pak i zgjuar cun i dashuruar

ca paska nje fjale ska, ne zig zag jemi te dy
ca paska nje fjale ska, ne zig zag jemi te dy

ca paska nje fjale ska, ne zig zag jemi te dy
ca paska nje fjale ska, ne zig zag jemi te dy
ca paska nje fjale ska, ne zig zag jemi te dy
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)