Më mbaj mend (për 1 muaj)

7Me7 - Miredita

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nuk guxoj fytin ta ftohe
keshtu ju them shokeve te mij
jane duke pire e nuk ndalen
une e ruaj fytin, zerin ngjyren

Mirdita...

Te gjithe me degjojne se cka po flas
asnjeri eme shikon se une po plas
rutina me mbyti mua
radio, derjtori me tha zerin ty ta duan

mirdita

Ne kete nate e ne kete shi
po te puth une vetem ty
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)