Më mbaj mend (për 1 muaj)

7Me7 - Njeriu Me Ombrelle

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me falni nuk desha te qesh
kisha nder mend te shaj por i harrova fjalet
desha ti ze lugeterite ne grusht
me pshtyu zoti si engjull te pafate

Nuk prish pune , fare nuk prish pune
i ndodhe keshtu njeriut, jo kafshes
fjalet nen ombrell nuk kane rendesi

Desha me nder me thane, me nder me thane
nuk desha as te qesh e nuk desha as te shaj
me falni i ndodhe keshtu njeriut jo kafshes
perqesha majmunin para se ta nderroja prejardhjen
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)