Më mbaj mend (për 1 muaj)

7Me7 - Vagoni

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ende kam trishtimin
ende eshte ne mua
ende kam ikjen, fikjen, ende ne vagon
mua me ka lig, me ka helmu
hekur, terr, qetesi
zi e me zi
ende ne vagon
rrota fort me sillet, driidhet
ende e zeze ne koke
me tymin e bardh, avull
qe kalon ne flok
kur me shkel ne toke
vetem ajo koke
me sy e me laps ne dore
ende ne vagon

Mund ta lesh kete vend
te behesh zog
te flesh me shume
ende ne vagon
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)