Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona Qereti - Ndale Lotin

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ndale lotin e mos qaj
Afrohu ti tek une
Mos haro
Se te dua shume

Shpirt te lutem me kupto
Zemer me beso
Ti me je
Yll i shpirtit tim

cdo gje qe une shoh
Vec ty te kujton
Ditet qe kaluam sbashku
Lehte smund ti harroj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)