Bleona Qereti - Une Jam E Zjarrte

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Une jam e zjarrte e ti lehte digjesh
Kujdes per gabime vete pergjigjesh
Une jam e zjarrte e ti nuk pret
Rrezik rrezik jam per shendet

Une jam e zjarrte e ti afrohesh
Kujdes se mund te pervelohesh
Une jam e zjarrte e ti skupton
Kjo plage eshte plage qe nuk sherohet

Se une jam rryme tension te larte
Dhe i thyj te gjitha ligjet
O njeri duhet ta kesh te qarte
Afer meje digjesh

Se une jam rryme me tension te larte
dhe rrezik jam per shendet
O njeri duhet ta kesh te qarte
Dashuria ime vret.

Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)