Më mbaj mend (për 1 muaj)

Humus - Dyfishohem

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Shoh fytyra, e nuk ndalen
Qendroj ne nje vend
Ndahem ne dy

Pjese qe nuk pershtaten
Jeta qe nuk jetohen
Dy qe nuk bashkohen
Kurre

Ne nje moment

Dyfishohem

Perseriten gjerat
Qendroj ne nje vend
Mendoj per nje

Te ardhme qe nuk e shoh
Shprit qe nuk e prek
Iluzion qe nuk vdes
Ne mua

Ne nje moment

Dyfishohem
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)