Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rezarta Shkurta - Je Vetëm Ti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me rrembeve frymen
je nje engjell qe nuk vjen, jo me
ngadale po me harron
i dorezohem fatit
atij fati qe ne faj me sheh
sa keq qe do jetoj
do ti fshihem ketij mengjesi te ftohte
mbylli syte dhe fli dhe ti o bote

(refreni)(4x)
Linda me ty, do vdes me ty
ti jeto edhe per mua
je vetem ti, je vetem ti zemer
me mjafton te te dua
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)