Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa - Djaloshi Im

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me perkedhel me pasion
djaloshi im
edhe shpirtin ma pushon
ne perqafim
me puth ne balle me ledhaton
pa pushim
vetem me ty jam
djaloshi im

Une te dua (te dua)
sa here qe me shikon (shikon)
ti gjithmone do te jesh
enderr qe smbaron

Me ben te ndihem (te ndihem)
porsi nje princeshe
ti je princi
ti djaloshi im

(refreni)
Djaloshi im eshte
nje gezim ne zemren time
jeta sna shkon kot
se me mbush me dashuri
dhe ja ku jam sot
shume e lumtur pa dyshim
sepse e dua
vetem djaloshin tim

Me dashuri jeten ma shton
djaloshi im
edhe zemren pesh ma con
pa pushim
puthja jote me freskon
o shpirti im
gezohem qe jam me ty
djaloshi im

Buzen ta puth (ta puth)
se te dua (te dua)
shume te dua
je yll per mua
jeta ime (e ime)
shpirti im (shpirti ime)
te dashuroj
ti djaloshi im

(refreni)(2x)
Djaloshi im eshte
nje gezim ne zemren time
jeta s'na shkon kot
se me mbush me dashuri
dhe ja ku jam sot
shume e lumtur pa dyshim
sepse e dua...
vetem djaloshin tim...!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)