Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bubulina Krasniqi - Nen Kontroll

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa here te kam prane
Rrethuar me vajza je ti nga qdo aneee
Ooouoou .
Gjithmone me buzeqesh
Ke shume vetebesim mendon qe mund t'me kesh
por Baby keshtu ska me mua
Une nuk lodhem per kapriqet tua
Te ka ardhe koha qe te ndryshosh
Ooooooou me mire beja nje sherbim ti vetes
Leri lojrat ti te vertetes
Do te mesosh te dashurosh.

REF:
Nen kontroll te kam
Ndoshta ti se din por prapa teje jamm. .
Vazhdo edhe pak
Pa e ditur se ne qast e ke nje laaak .oouuooo

Sa here qe te shoh
pas te djekin vajzat tjera
por une jooo eeee
Te pelqen kjo loje
por prej meje asgje
nuk mund te te mbrooj ..
Je model i djemve te lazdruar
por une e di qe te kam ne duar
shumë shpejt ty do tet roberooj
eeej leri jashte lojrat e tua
E di se ti vdes te jesh me mua
te njejten gje dhe une kerkooj

REF:4X
Nen kontroll te kam
Ndoshta ti se din por prapa teje jamm.
(une jam..un jam)
Vazhdo edhe pak
Pa e ditur se ne qast e ke nje laaak .
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)