Lori - 4 Puthje

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Eshte e lindur kjo veture per shume temperatur jo jo jo jo te mbaroj ne sy per dy ky udhtim me ty jo jo jo jo te kijo ku do t ndalojm me pak na duhet uje pa gaz

Ref:
4 puthje sonte dua une as me pak bejbi(baby) as me shume neper faqe buze ball e sy kaq per mua kaq edhe per ty 4 puthje sonte dua une as me pak bejbi(baby) as me shume tek e pesta djalo vesh per vesh qesh e qesh unazen do ta blesh

kenge e bukur ne radio zemra po na e thot jo jo jo jo se ylli kur shkelqej e zemren ta thej jo jo jo te ki jo ku do t ndalojme pak
na duhet uj pa gaz

Ref:
oh 4 puthje sonte dua une as me pak bejbi(baby) as me shume neper faqe buze ball e sy kaq per mua kaq edhe per ty
4 puthje sonte dua une as me pak bejbi(baby) as me shume tek e pesta djalo vesh per vesh qesh e qesh unazen do ta blesh.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)