Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Hoxha - Bon Bon

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ate dite po binte shi,
une isha strukur nen qati,
e dikend krejt pa rendesi
eee prisjaaa.
E kur te pashe ty bukuri
po kush te la ty vet ne shi,
e imja po te ishe ti
do vdisjaaaa.

E ti mendjen sikur ma lexon
erdhe e u struke afer meje
e nje cigare nga une e kerkon,
me the a bon te rri prane teje.

HOUHOU.
Bon Bon,
zemer per ty krejt bon
krejt qka ti po don
krejt qka ti kerkon
se qenke si bombon.
Bon Bon,
zemer per ty krejt bon
krejt qka ti po don
krejt qka ti kerkon
se qenke si bombon.

Ate dite po binte shi,
une isha strukur nen qati
e dikend krejt pa rendesi
eeee prisjaaa.
E kur te pashe ty bukuri.
Po kush te la ty vet ne shi
E imja po te ishe ti
do vdisjaaa.

E ti mendjen sikur ma lexon
erdhe e u struke afer meje.
E nje cigare nga une e kerkon,
me the a bon te rri prane teje.

HOUHOU.
Bon Bon,
zemer per ty krejt bon
krejt qka ti po don
krejt qka ti kerkon
se qenke si bombon.
Bon Bon,
zemer per ty krejt bon
krejt qka ti po don
krejt qka ti kerkon
se qenke si bombon.

NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ.

HOUHOU.
Bon Bon,
zemer per ty krejt bon
krejt qka ti po don
krejt qka ti kerkon
se qenke si bombon.
Bon Bon,
zemer per ty krejt bon
krejt qka ti po don
krejt qka ti kerkon
se qenke si bombon.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)