Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa - Good luck

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Un pata fat,
qe tash jam e lire,
mendove qe pas meje ti,
dot gjesh ma mire.
Syri yt zemer
ndalet me nje ven
tash t'la dhe tjetra
o sa mire pom vjen.

Ref.2x
Good luck Honey,
shum fat Baby,
po me dhimesh se s'ka,
o se dhe tjetra t'la.

Ti jeton per numer,
zemer ska problem,
vjen ti te tjetra qe,
te hunda ta bjen.
Lufton per emer,
genjen pa nevoj,
tash t'la dhe tjetra,
o me gishta ngoj.

Ref.2x
Good luck Honey
shum fat Baby
po me dhimesh sa s'ka
o se dhe tjetra t'la

Gentz:Yeah!

Ref.2x
Good luck Honey
shum fat Baby
po me dhimesh se s'ka
o se dhe tjetra t'la.

Ref.2x
Good luck honey-Gentz:Yeah!
shum fat baby-Gentz:Mirsa!
po me dhimesh se s'ka-Gentz:2007!
o se dhe tjetra t'la-Gentz:edhe nje vit!
YeaH!!!
Check that!
Gramafon!
yeah!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)