Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çiljeta - Falma

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti me thua se vuaj
edhe un vij tek ty
dhe nuk dua qe lotet
t'më thahen në sy
di dhe un sepse
dua te vuaj per ty
dhe nuk dua e vetme
te qaj per te dy

ref:
Falma ti falma
te lutëm falma
se u largova 1 cast
kur ti kishe nevoje
qe te rrija ty prane
falma ti falma
mundem akoma
une të premtova
por zemra ime dyshoj
tek ty veç 1 cast

Më fal jeta ime
ti keq mos mendo...
jo nuk dua mëshiren
tek un mos perdor
ikam naze kaprico
qe ty ste lendojn
se nuk prishet kjo enderr
per kaq se kupton.

Ref:
Falma ti falma
te lutem falma
se u largova 1 cast
kur ti kishe nevoje
qe te rrija ty prane
falma ti falma
mundem akoma
une të premtova
po zemra ime dyshoj
tek ty veç 1 cast

Më fal jeta ime
ti keq mos mendo...
jo nuk dua mëshiren
tek une mos perdor
ikam naze kaprico
qe ty ste llendojn
se nuk prishet kjo enderr
per kaq se kupton.

Ref:
Falma ti falma
te lutem falma
se u largova 1 cast
kur ti kishe nevoje
qe te rrija ty prane
falma ti falma
mundem akoma
une të premtova
po zemra ime dyshoj
tek ty veç 1 cast

Falma ti falma
te lutem falma
se u largova 1 cast
kur ti kishe nevoje
qe te rrija ty prane
falma ti falma
mundem akoma
une të premtova
po zemra ime dyshoj
tek ty veç 1 cast
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)