Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alberti - Shkruaj Nè E-Mailin Tim

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sikur unè ty mos tè kisha takuar
ndoshta kurrè nuk do ta kisha kuptuar
cfarè peshe ka,cfarè ngjyre ka dashuria,
ti je èndra qè e kisha èndèruar
je dèshira qè e kisha zgjuar
me ty ka peshè,me ty ka ngjyrè dashuria.

ref:sonte pèr ty u pèrmallova
larg èshtè amerika nga kosova
sonte letèr dashurie shkruaj me mallèngjim,
pèrgjijgjen tènde me afsh po e pres
shkruaj sa mè shpejt se do vdes...
shkruaj sa mè do...shkruaj....
nè emailin tim.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)