Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Me Fal

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me kan than se fatin e kam kështut, Me than per tjetrin te kan feju. Un i fundit mora vesh per kto fjal. Se të ka gjetur nana tjeter djal. Me than se të kishin zbukuru, me than se dasma ka fillu. Ti je veshur me te bardha tu lotu, ket se deshte por print e kam premtu

Ref : Qaj moj zemer, bashk me mu. Qaj se koha, eshtë shkurtu. Ne dot kjajm e tupani ka me ra, ne u deshtem por tjeret neve na kan nda.

Me kan than se fatin e kam kështut, Me than per tjetrin te kan feju. Un i fundit mora vesh per kto fjal. Se të ka gjetur nana tjeter djal. Me than se të kishin zbukuru, me than se dasma ka fillu. Ti je veshur me te bardha tu lotu, ket se deshte por print e kam premtu

Ref : Qaj moj zemer, bash me mu. Qaj se koha, eshtë shkurtu. Ne dot kjajm ka me ra, ne u deshten por tjeret neve na kan nda.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)