Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

North Crew - Pare

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(North Crew)
Krejt po dojna me dal jasht
(North Crew)
krejt po dojna me kon bashk
(North Crew)
krejt po dojna me bo pare
(North Crew)
Krejt po dojna me u knaq

Steep:
Jom met pa lek skom rrog dinari nxhep kerkush spo ka pare kjo po shihet Ashiqare .Hiq ska pse met ardh mare se ni femer shqiptare shkon e qihet me pare shkon e theret me t'huj. e ti nxjer nfund tmujit ti sdi sa pom kupton un diqka jom ka thom se pare tash spo kom ..qitash jom met nterr qiri drit so ka mbon se edhe Pare kur po boj e ashtu kshtu spo kom ka shkoj

emilityx:
(North Crew)
Krejt po dojna me dal jasht
(North Crew)
krejt po dojna me kon bashk
(North Crew)
krejt po dojna me bo pare
(North Crew)
Krejt po dojna me u knaq

Mc Dren:
Pa pare ndit tsotit si me kon pa tesha un po du me pas pare un po du mu vesh a?Kjo jet mu ka tesh un po du me ndryshu po du pare me fitu po du jeten me jetu
Se edhe une kom tdrejta po du me pas zhvilla po du me pi tekilla
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)