Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Sytë E Mi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nje zjarrë qe kam
ne sytë e mi
Shumë lotë kam derdh
per dashuri

Nuk ke ti drejt
me mu me u tallë
dije vajzë sjam gurë
por jam ni njeri 2x

Fluturo dallendyshe te ajo ti shko
Dy pika loti mbi te ja lesho
Le ti kete kujtim o , nga dy sytë e mi
Le ta di se jeten e jap per dashuri

Sytë e mi , Sytë e mi , Sytë e mi ,
vajë vajë vajë do ti hudh ne zjarr veq per dashuri

Skam bere mekat qe kam lotu nje keng me vaj qe kam kendu. Qka pom vyn nket jet me jetu skam bere mekat qe tkam dashuru 2x

Fluturo dallendyshe te ajo ti shko dy pika loti mbi te ja lesho le ti ket kujtim o nga dy syt e mi le ta di se jeten e jap per dashuri

Syt e mi syt e mi syt e mi vaj vaj vaj do ti hudh ne zjarr veq per dashuri 3x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)