Edita Sopjani - Me Mua Nuk Ka Loje

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I
e di qe shpesh ti ke endruua
vec nje nate te jesh me mu
por dije djal ke gabuu
sjam ajo qe ke menduu

tash kupto o djal
se me mua nuk ka lojee
nga ky qast prano
lojaa perfundojj

ref:2x tash me ska me mu ke perfundu
gjeje tjetren djal nese mendon me lu
e din tash cila jomm kush mendon
te me lendon veten mashtronn
ii
nese mendon tme perfitoshh
dashuri te me dhurosh
asnje moment mos me lendo
ose perndryshe t lutem shkoo

tash kupto o djal
se me mua nuk ka lojee
nga ky qast prano
lojaa perfundojj

ref:2x tash me ska me mu ke perfundu
gjeje tjetren djal nese mendon me lu
e din tash cila jomm kush mendon
te me lendon veten mashtronn
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)