Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rozana Radi - Rrutullo Me Gisht

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa ma shohin dashurohen 100 djem si ty,
por ti dole ma i zoti ma ban 8 me 2.
Sa me shohin dashurohen 100 djem si ty,
por ti dole ma i zoti ma ban 8 me 2.

[refren x2]
rro..rro..rrotullo jaa
rrotullo me gisht,rrotullo me gisht her nat an, her ket an 8 me 2 gjithmon ma ban

Bej te flej e sme ze gjumi ma ke hapur pune
Me kane zen ethet e gushit dua ti marr une
Bej te flej e sme ze gjumi ma ke hapur pune
Me kane zen ethet e gushit dua ti marr une

[refrenx2]

Sillesh sillesh rrotullohesh mendjen me ma mbush per gabimet qe i bere ty do ti pagush,sillesh sillesh rrotullohesh mendjen me ma mbush per gabimet qe i bere ty do ti pagush

[refrenx2]

aa..aaa...aaa...aaaa..aaaa...aaaaaaaaaa

[refrenx2]
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)