Më mbaj mend (për 1 muaj)

Machiato Band - Nga Jugu Ne Veri

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nese loti rrjedh
Mos me thuaj asgje
Miku im se me të
Un e humba gjdo gjë

AAhhh
Nga jugu ne veri
Nga lindja n'perendim
Le te behen krejt prush e tim
Dielli token le ta ndez
Le te vdes gjdo shpres
Se më preu ne bes

Nese loti rrjedh
Mos me thuaj asgje
Miku im se me të
Un e humba gjdo gjë

Ohhhh
Nga jugu ne veri
Nga lindja n'perendim
Le te behen krejt prush e tim
Dielli token le ta ndez
Le te vdes gjdo shpres
Se më preu ne bes
(x2)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)