Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Muciqi - Ti Po Gabon

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
syri im sikur rrush
sikur ne su desht askush
kah ke ecur, rrugen e doja
e din mire ty te adhuroja

ref:
ti po gabon qe te kaluaren e harron
oo.. sa shume moj me mundon
zemra ste harron
ti je largu me nje tjeter me ke ndrru
oo.. sa shume te kam besu

te gjithe me thojshin
sje per mua por qfaj
kam une qe te dua
dikur cdo qe ti me fale
por kur ike frymen ma ndale
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)