Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ganimete Jashanica - E Vetme Ne Kete Dynja

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
SONTE SIKUR NETEVE TJERA QAVA NGA MERZIJA
SE MBAS SHPINE TI ME VRAVE ME VRAU DASHURIA
EDHE SONTE E KUJTOVA PUTHJEN TON TE PAREDHE NGA EPSHI LOT PIKOI SHPIRTI IM I VRARE

REF.
HAJT GEZUAR ZEMARA IME
SE PER MU GEZIM NUK KA
ZBRAZI GOTAT NGA MERZIA
VETEM NE KETE DYNJA.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)