Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Mama - Gatitu

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Para se t`më vesh unazen
harro baben harro nanen
per dashnore nuk du te degjoj
do t`i grisi krejt kujtimet
me mua dot besh pushimet
gati duhesh t`me rrish po ta kujtoj
ref:
TRazit le te bin ngadale
krushqit le te vin pa ndale ti gaditu rri e mos leviz

mendo mir e mos mendohesh
para se te me dorezohesh
se unazen prap nuk mund ta kthesh

dua te me mbash ne preher
dit e nat t`me thrasesh zemer
elegancen time sdo ta gjesh

REF:
Trazit le te bin ngadale
krushqit le te vin pa ndale ti gaditu rri e mos leviz
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)