Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Tahiri - Më Trego

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Oo oh oho
Më thuaj tani
un dua ta di
se kush ishte ajo oh ohoo
Të pash me kta sy
Të luta un ty
e mos më shkatërro ooo

Ref:
Më trego ajo cka të ofron
cfar dëshira t'plotëson
ta di edhe un
E më trego
ku është fshehtësia ..
pse u prish magjia
kur u deshtëm shumë shumë..
uuuh uuuu uuuu..
e më tregoo uuuh uuuu uuuu

S'ngjan tani
një dashuri
sa shum e sinqert..
fitoj ajo e un jo
sa e padrejtë..

Ref:
Më trego ajo cka të ofron
cfar dëshira t'plotëson
ta di edhe un
E më trego
ku është fshehtësia ..
pse u prish magjia
kur u deshtëm shumë shumë..
uuuh uuuu uuuu..
e më tregoo uuuh uuuu uuuu

Ref:
Më trego ajo cka të ofron
cfar dëshira t'plotëson
ta di edhe un
E më trego
ku është fshehtësia ..
pse u prish magjia
kur u deshtëm shumë shumë..
uuuh uuuu uuuu..
e më tregoo uuuh uuuu uuuu !
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)