Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Bylyzyk Ne Dore

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
bylyzyk ne dore, bylyzyk ne dore
hajt ta lidhim besen mori vetull holle (2x)

(ref 2x)
hajde hajde me bylyzuk
rri ngat meje mos me ik
hajde hajde moj marshallah
cfare dashnie marshallah

bylyzyk ne dore, qafen krejt dukat
hajt ta lidhim besen mori shtat bajrak (2x)

(ref 2x)

marre nga albumi
-A po vjen me mua-, Shkup, 1996
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)