Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Se Kam Qare

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
a me ndihmon o zoti i madh
kjo rini shume me mundon
ti e e din, ne kete bote
a ka kush qe me ndihmon (2x)

(ref 2x)
se kam care, se kam care
pa e marre nje vajze beqare

a me ndihmo oj perendi
dhimbjet n'zemer sun i mbaj
gjumi i nate nuk me ze
rri vajtoj e vetem qaj

(ref 2x)

Marre nga Albumi: -A po vjen me mue- Shkup 1995
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)