Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Une E Marre Shkupjanen

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
jam ra n'halle z'di ckat baj
vajze per qefin sun po gjaj
jan shume vajza qe jan te mira
kur po i pys nuk jane te lira (2x)

(ref 2x)
une e marre shkupjanen
jo nuk e pys nanen/baben
per dashni dhe per sevda
si shkupjanja vajze nuk ka

jam ra n'hall jam ra n'dashni
vec me pru at vajze ne shpi
prindve te mi ju kam tregu
se shkupjanen une e du

(ref 2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)