Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Hajt Hajt O Llokum

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(ref 2x)
hajt hajt o llokum
dridhe belin pak ma shume
belin tand kur e dredhon
krejt mallah cohet ne kam

jan mledh cikat me vallzu
valle te bukur jan tuj lu
lun nje vajze me sy te zi
zemren tim don me shkri

(ref 4x)

sa shume cika hyn ne valle
dojn me kallo nje mahalle
lun nje vajze me sy te zi
zemren time don me shkri (2x)

(ref 4x)

Studio eroll 5. Shkup, 2004
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)