Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatlum Zeka - Me Mua Rri

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
N'errësirë po qajë
se jeta ime fare nuk vlenë
kur s'të kam pranë
as djelli për mua më nuk shkëlqen

pre ref: Më puth, më merr
qëndro, mos shko
Me mua rri

ref: Më dërgo në ferr, më robëro në terr
vetëm mos më le
ç'do gjë do të bëj, ligjet do ti thej
vetëm që t'jesh pranë
pa ty nuk shkon
Me mua rri

N'errësirë po qajë
se jeta ime fare nuk vlenë
kur s'të kam pranë
as djelli për mua më nuk shkëlqen

Porsi i humbur
bredhi rrugëve të pafund
në shpirt i dehur
shpëtimin tim nuk e gjej askund

ref: ..............................................

bridge: Më puth, më merr
qëndro, mos shko (2x)
Me mua rri
ref: ...............................................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)