Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Bejna Dasme

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
bejna dasem me shyhret
martojn motrat o vllaun e vet

bejna dasem me shyhret
martojn motrat o vllaun e vet

bejan dasem lujna knojna
vllaun ton o sot po e martojna

bejan dasem lujna knojna
vllaun ton o sot po e martojna

vijn urimet nje nga nje
u trashegofshit ju o qifti ri

vijn urimet nje nga nje
u trashegofshit ju o qifti ri

bejna dasem me shyhret
martojn motrat o vllaun e vet

bejan dasem lujna knojna
vllaun ton o sot po e martojna

Albumi:per ju qe e doni kengen shqipe
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)